Kedimin Kuyruğunda Bibsorun Var?

TarcinBey

Arkadaşlar daha düne kadar böyle bir şey yoktu. Varsa da fark etmemisimdir açıkçası ama olsa fark etmez miydim. Sabahları dışarı çıkan bir kedi dışardaki bir darbeyle böyle olabilir mi ki. Ama tüy dökülmüş yani siyah anlamadığım bir şey oluşmuş. Lütfen bilgisi olan yazsın nolur. Her an veterinere gidicek durumum yok. İstanbul ici uygun veteriner bilen yazsın lütfen

3 CEVAP

sevcan_yener

Merhaba. Resimden tam anlaşılmıyor fakat ben yaralanmadan çok mantar lezyonuna benzettim. Acilen veterinize baktırın derim çünkü mantar bulaşıcı bir rahatsızlık size de geçebilir ve evde yayılabilir. yaşadığım için söylüyorum. Kendim İlaç ve şampuanla kedim de mantar aşısı ve şampuanla tedavi oldu. Sizi korkutmak istemem ama mutlaka baktırmalısınız çünkü siyah bölgenin etrafında tüy dökülmesi var. Bizi de buradan bilgilendirirseniz sevinirim. Umarım fikir verebilmişimdir. Geçmiş olsun.

TarcinBey

Herhangi bir rahatsız duruşu yok kendisinde veya kuyruğunda. Ya da hal değişikliği yok ruh halinde

TarcinBey

Veterinere danıştim arkadaşlar ısırık iziymis. Evdeki diğer kediden kaynaklı olsa gerek