Scottish Fold Kedim Var Çok Sakin Sanki Hasta Gibi?

Hilalss

Acaba özellik olarak mı sakin yoksa bi hastalığı mı var dün veterinerdeydik ishal olmuştu serum taktılar sonra iyi geldi sanırım neşesi yerindeydi şimdi yine uyuyor halsiz gibi...

3 CEVAP

Hilalss

Teşekkür ediyorum hepinize :) kedim şimdi şükürler olsun ki iyi keyfi yerinde yemesi düzeldi ama yine de genelde uyuyor bebekligine veriyorum çocuklarda uyuya uyuya büyür diye düşünüyorum :)

oglus0770

Kediniz henüz küçük sanırım dişleri değişiyor olabilir. Bebekler gibi diş değiştirirken hasta olabiliyor kediler. Ağzını kontrol edin ve diş etlerini de gingivit falan olmasın

erolberinay

Yavru kediler için kullanabileceğiniz vitaminler kedinizin bağışıklık sistemi, vitamin ihtiyacını karşılama, sağlık problemlerinde önlem teşkil etme gibi bir çok etkide işe yaramaktadır. vitamin kullanmanızı tavsiye ederim.