Lütfen Cevap Verin!!

enverberk

Kedim bayadir kizginlik doneminde 3 ay oldu ama hala gecmedi (erkek) surekli kapinin koluna atlayip kapiyi aciyo ve kaciyo sokakta beni gorunce kaciyo ama yakalayip eve getirdigimde ise yerlere yatiyo basini bacagima surtuyo benimle yatip kalkiyo ertesi gun yine kaciyo nedeni ne olabilir

2 CEVAP

Uygi

Merhaba, bu kedinizin hormonlarıyla alakalıdır. Kediniz çiftleşmek istiyor. Benim tavsiyem kısırlaştırın.

Elifmuzeyyen

Bizim Paşa gibi. Umarim sonu ayni olmaz. Paşa sokaktaki kedilerimden biriydi kısın iceri alir ustunu bebek gibi orterdim. Ne zaman kizginliga girdi yemek yemek icin bile gelmiyordu ac geziyordu ama gelmiyordu zorla bulup yediriyordum hemen geri gitmek istiyordu. Önceden dibimden ayrilmazdi bebek gibi koltukta uyuturdum. Kaç kere ezilme tehlikesi atlatti. Artik gece gündüz demeden iceri aliyordum önceden diğerleri ile birlikte bahçede yatip kalkiyordu yiyip içiyordu. Ama artik icerde de durmuyordu miyavliyordu sürekli hemen kaçış yeri ariyordu. Şimdi paşa yaklaşık 1 senedir yok.. Belli ki hayatta değil. Keşke çıkıp gelse ama. Çok üzülüyorum hiç unutamıyorum gerçekten. Dışarı çıkartmayın lütfen bir an önce de kisirlastirin. Yoksa cani ile sonuçlanıyor bu durum o düşünemiyor tehlikeli olduğunu. Siz onun adina karar vereceksiniz..