Diş/ Diş Eti Kanaması?

Oğlumla oynuyorduk elimi ısırırken elimde kan fark ettim. Başta elimin kanadığını sandım ama elimde kanayan bir yara yok. Ağzına baktığımda alt azı dişlerinden biri de kırmızımsı hafif kanlı gibi duruyordu. Köpek dişlerini daha yeni tamamen değiştirdi. 5 ay 10 günlük. Azı dişlerini değiştiriyor olma ihtimali var mı? Yoksa diş etiyle ilgili bir problem mi var?

2 CEVAP

axmetmcl

Merhabalar, oğluşunuz dişlerini değiştiriyor korkulacak bir şey yok :)

Merhabalar, korkulacak bir şey yok değil mi :-) teşekkür ederim