Kedim Kakasını Ve Çişini Halının Üzerine Yapmış Ve Halınınüzerinde Köpürmüş Tükürükgibi Birşey Vardı

Kedim geldiği günden beri tuvaletini hep kumuna yaptı ama bugün çişini ve kakasını halıya yapmıştı ve halının üzerinde köpürmüş tükürük gibi bir şey var vardı ve geldiğimde yatağın üzerinde yatıyordu normalde geldiğimizde koşar ve sırnaşır ve çom oyuncudur sizce sorun ne

6 CEVAP

mimimomo

siz yine de bu siralar kedinizi yakindan gozlemleyin. halsizlik, istahsizlik, kusma, sivisik diski / ishal gibi seyler olursa vakitlice veterinere danismak gerekebilir. normal devam ediyorsa ne ala, yapmis bi yaramazlik dersiniz : ) aksi halde, basit bir usutmeden, sindirim sorunlarina kadar gidebilecek olan bi tablo olabilir)

alicelik1

yanınıza gelmemesi bence suçluluk duygusundandır bence. Halı olayı ise tahminen bir konuda size kızmış ve intikam için yapmıştır diye düşünüyorum.

enverberk

Eger erkek kediyse kızgınlıga girmistir ya bizim de oyleydi evden kacmaya baslar acil çiflesmesi lazım bidaha boyle yapmasini istemiyosaniz kisirlastirin ciftlesmezse evden kacar bizimki evden kacti sokakta yakalayip eve almayin diye sizden kacar yakalayinca yine kacar tek care çiftlestirmek veya kisirlastirmak lazim yoksa kaçar ortaligi pisler sizi biktirir ya ciftlestirin yada kisirlastirin karar sizin..

oglus0770

size küsmüştür o, cezalandırıyordur

Zynpks

Hoşuna gitmeyen bir durumla karşılaştıysa ceza vermek için yapmıştır ama eğer kısır değilse ve çiftleşme vakti geldiyse bu nedenden dolayı da olabilir

melikealgin

Kızgınlık icin daha küçük aslinda.Size ceza vermek icin yapmis olabilir