Köpeğim Havuzda Yüzüyor Sorun Olurmu?

guineapigela

Merhabalar oncellikle köpegime iyi geldigini dusundugum icin havanin guzel oldugugunler. Yazın. Siklikla gidiyoruz kopegimle denize.... ama ddeniz gercekten cok uzak bize. Kopegim araba yolculuklarini sever ama ben pek degil :) oyuzden az da olsa yilda 3,4 kez havuza giriyordu ama klor un veya havuzdaki baska bir kimyasalin kopegime zarar verebilecegini dusunuyorum. Sizin de fikirlerininizi almak istiyorum sizce zararli mi havuzlar

2 CEVAP

Feronia

Bir şey olmaz, o kadar da hassas değil bu hayvanlar. Sonuçta 10 yıl sırf işlenmiş tahıl, kimyasal, tatlandırıcı ile beslenerek yaşayabilenleri var.

guineapigela

Evet bende birsey oldugunu dusunmemistim ama fikrimi sizler tarafindan onaylattirmak amaciyla sordum cevap icin tesekkurler..