Kedim İshal Oldu

EzgiArslan

Kedimi daha bugün aldım ve gece seslerine uyandım baktığımda ishal olduğunu gördüm veteriner bugün iç dış parazitlerini yaptı bundan kaynaklı olabilir mi ya da yaş mama kullandım bu etki eder mi mamanın soğukluğu sorun yaratıyor mu miyavlama sesi de yorgun bitkin hasta gibiydi

2 CEVAP

Melodii

Aldınız mı? Sahiplendiniz mi? Genelde petshoplarda vs. hasta hayvan satıyorlar. Aldığınız yere sorabilirsiniz.Burdan kediyi canlı gormeden de tahmin yürütmek zor ve saçma olur açıkçası

Sahsimuhterem

yaşmamaya alışık değilse yaş mama ishal yapar soğuksa hem ishal yapar hem hasta eder oda sıcaklığına gelmeden vermeyin.