Kedilerde Parazit Testi İçin Gaita Örneği İstediler. Büyük Çişini Mi Götürmek Lazım Yoksa Küçük Mü?

Gc4223

Kedime parazit aşısı yaptıracağım bana gaita örneği getirmeniz gerekiyor eğer parazit varsa asi yapılır denildi. Büyük cisini mi yoksa küçük cisini mi götürmek gerek?

10 CEVAP

Gc4223

Elazığ Fırat üniversitesi hayvan hastahanesi :)

Gc4223

Vet olarak Murat hoca var orda ona götürmüştüm ben

Cldkgkcs

Gaita ise büyük çişini götürceksiniz

Gc4223

Teşekkürler

Cldkgkcs

Pardon birde ilk aşılama öncesi mi istediler özel bir sebebi var mı ?

Gc4223

Evet ilk aşı için götürdüm. Dediler ki gaita getirin labaratuvar da test edeceğiz parazit var mı diye ona göre asi uygulayacağız dediler

Sahsimuhterem

hayretya sevindim ilk defa duydum asıl yapılması gereken bu zaten hangi vet?

Sahsimuhterem

parazit tedavisi yapılmadan önce parazite bakılması gerekir zaten şaşırdığımız şey en doğal ve doğru olan malesef yanlışları benimsediğimiz için ve uygulama hep yanlış olduğu için garip geliyor bize :)

Sahsimuhterem

Selam söyleyin çok numune bir veterinermiş iletin :))

Gc4223

Aleyküm selam ☺️ Söylerim tabi ki