Antalya Veteriner Önerisi?

kedipatisii

Kedimi sahipleneli çok olmadı o yüzden veteriner araştırmadımda, aşılarını ve karmasını iki tane veterinere yaptırdım ikiside sırf para amaçlı bakıyormuş gibi hissettirdi. Fiyatları uçuk olmayan aynı zamanda mesleğini layıkıyla yapan bir veteriner önerisi verirseniz çok mutlu olurum.

4 CEVAP

Sudeckmkc

Antalyada tüm veterinerlerin aşı fiyatları aynı hepsi 70-90tl arası aşıya göre değişiyor. Ama işine para gözüyle bakmayan hayvanları çocuk diyerek seven tanıdığım tek veteriner alper bey. Kepeze uzak değilseniz vitality veteriner kliniğinde. Tavsiye ederim

Sudeckmkc

Kedinizi sokaktan sahiplendiyseniz indirim bile yapabilir :)

erolberinay

Gerek kedimin sağlığını işlerinden çok duygusal olarak önem göstermeleri, gerek para kazanmak amacıyla boşa yapmak istemediklerini anladığım işlemleri, gerek benden çok kedime sevgi gösterme çabaları gibi ilgileri, özenle çalışmaları sayesinde önerebileceğim ve aile olduğuna inandığım tek adres: Ballı Pati Veteriner Kliniği. Asla pişman olmayacaksınız.

kedipatisii

Duymuştum adını ama hiç gitmemistim ic dis parazite oraya goturmeyi dusunuyorum