Lutfen Yardımı Kedim 2 Aydır Şu Şekilde İshal

cakil19921

Bir sürü vetenniner götürdüm 5 ilaç bitirdim simda 5 ilaç daha kullanıyorum flagly immuneks gibi bir sürü ilaç ama hiçbir şekilde geçmiyor gaz sorunuda var bazen kusuyorda gaita testi oldu mikrop çıktı oradakiler in verdiği ilaçları kullanıyorum ama işe yaramadı hatta supsasiyon antibiyotik şurubu içildiğinde ağzından salyaları akıyor ve sonrasında kusuyor ne yapicam etkili bir ilaç onericegim varmı kedim her yeri batırıyor günde bir kere diski yapıyordu şimdi 5 kez yapıyor ayaklara diskiyla geziyor tabi bu sorun onun iyileşene kadar idare ederim lakin evdeki öbür kendilerine geçerse diye korkuyorum hepsi birden ishal olmasından çünkü herşey verdim lateks pirinç lapası ilaçlarını düzenli veriyorum ama tık yok

5 CEVAP

Sahsimuhterem

özelinizden yazdım

Sudeckmkc

Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

cakil19921

Petline normalde somon pirinci kullanıyordum hiçbir yerde kalmayınca karısık almaya basmadık yada tavuklu ondan sonra bu sorunla karsılastım

Zeus1616

Gecen bende bu konuda yardim istemiştim Balkabagi puresini onerdiler İnternetten de arastirdigim bi programi uyguluyorum su an 12 saat hic bisey vermiyorsunuz sadece kaynamis taze su 12. Saat sonunda 1 yada 2 cay kasigi balkabagi püresi ve tavuk gogsu karıştırıp veriyorum 24 saat sureyle sadece balkabagi İnanin farkedilecek duzeyde bagirsak hareketleri duzeldi Benim yavrunun sorununun gececegini sanmiyorum 2 bucuk aylik ve bagirsak gelisimi geri kalmis bi yavru Sadece bagirsak florasina iyi geliyor diye denemeye karar verdim Ama sizinkinde ise yarayabilir Bi deneyin isterseniz Birçok yabanci sitede karsima cikiyor

cakil19921

Tsk