Arkadaşlar Kesimin Gözü

SudeKck

Arkadaşlar bugün kalktığımızda kesimin gözü az az kapanıyordu tek gözü ve sulanıyordu sağ gözü bu şekilde arkadaşlar ilk defa oluyor kedim 2 aylık ne yapabiliriz yardım ederseniz sevinirim

5 CEVAP

Sudeckmkc

Çay damlatıp silin çaylı pamukla günde 4 5 kez geçer umarım

Sahsimuhterem

Tobrased damla alın eczaneden damlatın.

Zeymir

3 gun oncede bizim sag gozumuz boyleydi.vrterinerimiz gozunun icerisine cay damlatmamizi onerdi ayni damla gibi ve 2 gun icerisinde duzeldi.beklemis cayin dahada ii oldugunu soyledi.cayi deneyin gecmezse 4 5 gun sonra damla baslayabilirsiniz demisti gerek kalmadi.sabah ve aksam damlattik

Elifmuzeyyen

Papatya cayi aktardan aliabilirsiniz hem gozunu silip hem goz icine damlatilabiliyormussunuz. Exocin gentagut onadron tobradex gibi goz damlalarindan birini alabilirsiniz

kedipatisii

Gentagut damlasi alabilirsiniz ben sokakta baktigim kedimin gozu kapanmaya baslayinca goz icine damlatmistim bir süre açıldı