Pis Kokulu Kediler

erdemrabia632

Kedim pis kokuyor ne yapmalıyım

10 CEVAP

Sudeckmkc

Kediler temiz hayvanlardır eğer kokuyorsa kumu temiz olmadığı içindir. Kumunu sık sık temizleyip değiştirin

onurtemiz

Yaz ayında bir kedi bir iki sever yıkanabilir. Ama şu an havalar çok soğuk. Yıkamayı düşünmeyin. Köpük şampuanlar var kalitelisinden alın onu üzerine uygulayın. Hem tüylerine iyi gelir hem mis kokar

pinarcaya

Yeterli su iciyorsa, kumu temizse, kaliteli mama yiyorsa kokmamasi lazim. Kediler temiz hayvanlardir. Baska bir sorun olabilir mi acaba?

erdemrabia632

Köpük şampuanları durulamama gerek var mı peki

onurtemiz

Hayır tüyler ve vücut onu emiyor kendi kendine kurusun kedi. Ben daha hızlı kurusun diye ısıtıcıya açıp bir zaman onu odada tutuyordum.

Zynpks

Kuru şampuan kullanabilirsiniz

Simgeef

Mamasından dolayı ağız kokusu olabilir ya da kumundan dolayı da olabilir. Ayda bir de yıkayabilirsiniz.

aslihan_e

Kediyi ayda bir yıkamanız derisine zarar verir ve onu hasta eder. Ağzı kokuyordur büyük ihtimalle. Ağzında yara var mı bakın. Yoksa mamayı değiştirin. İç parazit aşısı yoksa parazit olabilir.

izmir_pet

ya agzi kokuyordur yada yattigi yerler kokuyorsa olabilir. Veya kumu temiz dgldir. Ama kedi her ay yikanmaz. Ozellikle kis aylari asla yikanmaz. Alkolsuz islak mendille sicak ortamda silinebilir

Benim kedim de kokuyordu özellikle poposu yalanmasına rağmen kaka kokuyordu, iç parazitten dolayıymış iç parazit ilacı yaptıktan sonra geçti