N&D Ve Matisse

burlo

yaklaşık 1yıldır N&D kedi maması kullanıyorum ama gelen zamlar bütçemi aşmaya başladı ve kedimi kısırlaştırmak için para biriktirmem lazım. N&D den farklı mamaya geçmek istedim ama içerik olarak çok iyi kedim de seviyor bu nedenle fikrimden vazgeçtim. iki farklı mamayı karıştırıp verirsem daha karlı olacak benim için. N&D kuzulu mama kullanıyorum. 2. mama olarak da matisse almayı düşünüyorum. önereceğiniz başka mama var mı matisse iyi midir içerik olarak?

2 CEVAP

Gul36

Brit Care, Profine, Matisse ve Sanabelle arasından seçim yapabilirsiniz. Birbirine yakın mamalar hepsi.

melikealgin

Biz profine kullanıyoruz icerik acısından da guzel