İndirim Kodu

erdemrabia632

Arkadaşlar indirim kodu ne oluyor ve ben eğer varsa indirim kodunu bu sayfada nerede bulabilirim veya öyle bir kodu bana petlebi mi gönderiyor

1 CEVAP

aleyn

sitenin zaman zaman verdiği yüzde 5 - 10luk indirim kuponları oluyor bazen burda yorum yaptıkça veriliyor, onları alışveriş sırasında yazabiliyorsunuz. bir tane güncel var şu an onu söyleyeyim. indirim kodu kısmına 2KEDİ2ASLAN1EV yazın yüzde 10 indirim oluyor.