Beslenme Konusunda Yavru Kedi

SudeKck

Arkadaşlar kedim daha 2 aylık mama olmadığında evden neler verebiliriz süt içemiyor kusuyor başka şeyler olarak ne verebiliriz daha küçük olduğu için pek bişey veremiyoruz yani evde ne yapıp verseler olur şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

tgcee

en sağlıklı kediler için üretilen mamalar tabi ama pişmiş yumurta, peynir, haşlanmış makarna ve patates verebilirsiniz. tabi damak tadına uyar mı orası kedinize bağlı ama makarna ve patatesi et veya tavuk suyuna haşladığınızda lezzeti daha cazip olacaktır. Sebze de tüketebilirler ama eti köfte haline getirip sebzeyi içine harmanlayarak verdiğinizde tüketir muhtemelen ayrıca balık varsa o da olur tabi pişmiş olacak. Kesinlikle inek sütünden uzak durun alerjik olabiliyorlar olmasalar bile kedi ve köpekler için faydasından çok zararı var diye biliyorum

TarcinBey

Kendi kedim dışında 1 aylık kedi var evimde. Arkadasin yazdıkları disinds salam verebilirsiniz ciğer haşlayıp verebilirsiniz 2 aylık yiyebilmesi için yeterli