Kokmayan, Sıvı-Katı Kolayca Topaklanan Ve Dağılmayan Kum Öneriniz Var Mı?

erolberinay

Sürekli olarak kum değiştirerek en iyi ürünü bulmaya çalışıyorum. Bu Şekilde kedimin sağlığını da riske atmak istemiyorum. önerebileceğiniz kumlar var mı acaba?

5 CEVAP

aleyn

kullandıgınız kum markalarıyla ilgili gözlemlerinizi yazar mısınız ben de kum arayışındayım burdaki arkadaşlardan aldıgım tavsiyeleri değerlendiriyorum da.

erolberinay

Ever Clean'den çok memnun kaldım, fakat ücreti nedeniyle devam edemiyorum..
Ardından silikon kedi kumu kullandım, malesef koku tutmuyor, katı-sıvı hiçbir şekilde topaklanmıyor veya tutmuyor.
Şimdi ise MırMır Lavanta Kokulu kum kullanıyorum, topaklanma ve koku tutma da Ever Clean kadar etkili.Sadece patilere yapıştığı için kum eve dağılıyor.

aysegunerr

Cat Litter(Akkum), Pissy Cat, Alice, Cats White, Mırmır, ********* (İnce taneli hepsi) : Topaklanmalari yeterli değil, kokuyu iyi hapsetmiyor ve çok tozuyor. Quik ve Proline kokuyu diğerlerinden bir tık daha iyi hapsediyor yinede yeterli bulmadım ve çok tozuyor yine diğerleri gibi topaklanmasida. Su an ********* 'nin i ce tanelisini kullanıyorum uygun fiyatlı olduğu için.

GizemAltan

Her yerde bulunmuyor ama ben clean paws ince taneli kum kullanıyorum 1 senedir. Daha önce kullandığım Mırmır, Sanicat, pisipisi ve Van cat’ten çok daha iyi topaklanıyor, kokmuyor. Tuvaletlerini yapar yapmaz alabiliyorum, topaklanması gerçekten iyi.

Ares07

Pisi pisi sabun kokulu olabilir