Yavru Kediye Balık Verilir Mi

erdemrabia632

Arkadaşlar yavru kedime (1-1.5 aylık) balık vermek istiyorum nasıl vermeliyim

10 CEVAP

aleyn

süt vermeyin kediye hiç bi faydası yok inek sütünün aksine zararlarını görebilirsiniz. balığı piştikten sonra blendırla iyice pure kıvamına getirip verebilirsiniz kılçıklarını çıkarmanıza gerek kalmaz böyle yaparsanız kalsiyum ihtiyacını da karçılar.

melikealgin

Kılcıklarını tamamen ayıklayın.Etlerini didin.Benimki o zamanlar yaş mama falan yiyodu.Balık yumuşak ete sahip oldugu ocin bence yer

Cldkgkcs

Balık vereceğiniz günler süt vermeyin birşey olmaz

melikealgin

1.5 aylık kedi icin süt basit bi gıda artık yas mama hatta kuru mamaya gecis bile yapabilir yavastan

Zynpks

Kilçiklarını ayırıp vermeniz daha iyi olur benim oğlum severek yiyor bence sizin bıdıkta yer :)

Feronia

Sulandırılmış süt kedinizin hiçbir ihtiyacını karşılamaz. @aleyn'e katılıyorum.

guineapigela

Somon balogo verin cok saglikli kedilere ama tabiki arada sirada herzaman degil

erdemrabia632

Günde 25 ml kadar sulandırılmış süt veriyorum ama balık dokunur mu yavru ya birde o yüzden tedirgin oldum

erdemrabia632

Kuru maması ve yaş maması da var ama annesinden erken ayrılmış olduğu için ben 25 ml kadar da süt veriyorum günde o kadar içmiyor bile ertesi güne de kalıyor o süt fakat işte sütte içtiği için balık dokunur mu

guineapigela

Kilcik derdi filanda yok.