Köpeğimin Arka Ayağı Havada Basamiyor

2 gün önce havaya atip seviyordum ama elimden kayıp düştü arka sağ ayağına basamıyor yemek yemiyor hep yatiyor acaba ne olmuştur
Veterinere iş yoğunluğundan dolayı gidemiyorum lütfen yardım edin köpeğimin durumu kotu bisey olurmu acabaaa

16 CEVAP

Vat ayırarak veterinere götürmeniz en doğrusu olacaktır. Fakat ciddi bir sızlanması yoksa üstüne bastırtmayın. Dışarı çıkarıyorsanız merdivenlerden inerken kucağınıza alın. Mümkün olduğunca kısa yürüyüş yapın.