Köpeğimin Arka Ayağı Havada Basamiyor

2 gün önce havaya atip seviyordum ama elimden kayıp düştü arka sağ ayağına basamıyor yemek yemiyor hep yatiyor acaba ne olmuştur
Veterinere iş yoğunluğundan dolayı gidemiyorum lütfen yardım edin köpeğimin durumu kotu bisey olurmu acabaaa

16 CEVAP

Elifmuzeyyen

Keşke havaya atip sevmeseydiniz biraz oyuncak muamelesine benzemis bu. Dusunce ayagi zedelendi büyük ihtimalle onun için de basmamaya çalışıyor agri yapıyordur..

Zynpks

Havaya atıp tutmak saçma olmuş yazık hayvancağızın boşu boşuna canı yanmış muhtemelen incinmiştir ağrısı olduğundan iştahıda yoktur hala geçmiyorsa veterinere gitmekte fayda var

Ponponmavis

Cok dikkat Li OLUN kırılmış olabilir ama inşallah değildir

Bende çok üzgünüm ve çok pişman oldum içim sızlıyor inşallah düzelir diye umud ediyorum
Bana kızgın gibi soğuk duruyor canim benim ya adeta anlatıyor bana canini yandığını ve bana kırgın oldugunu

Goturcem yarın maviş

Veterinere gitmeniz lazım mutlaka bi yolunu bulun götürün:(

:( başka çare yokmus

Elifmuzeyyen

Kirik değildir bence umarim yani basabiliyor mu az da olsa cok da guzel bir cocuk veterinere gittiniz mi

Hiç basmiyo ayagi hep havada hareketsiz ama üzerine yatiyo dokunmama izin vermiyo veterinere gidemedim saatler uymuyor yoğun tempoyla çalıştığım icin malesef ancak pazartesi boşluk buldum ozman götürürüm ins bisey olmaz

Elifmuzeyyen

Istahi falan nasil? Bi sekilde vakit ayirmaniz lazim ama. Kiriksa yanlis kaynayabilir

Elifmuzeyyen

Ama kirik olsa da cok cok agri yapar herhalde duramaz hiç bilemiyorum

Ponponmavis

Bence size önerim yinede veterinere gitmeniz

Istah yok mamasını yemiyor yumurta kaynatıp verdim birde kemik suyu kaynatıp verdim ancak oyle yedi
Kırık yok diye düşünüyorum bende duramaz gibi ama bakalim yarın goturucem

Leydi977

Köpeğinizi götürdünüzmü neyi varmış

Superisi814

Merhaba,
Liflerinde incinme olmuş olabilir , veterinerin vereceği ilaç tedavisi gerekebilir.Kirik da olabilir.Kirikda sessizce bir kenarda yatan hayvan gördü bu gözler.Şansa bırakmayın, tedaviyi uzatıp, zorlastirmayin derim.