Yaş Mama Kokusu

EzgiArslan

Kedimin kuru maması yarın geliyor o zamana kadar yaş mamayla besliyorum ama kokusu dayanılmaz ve 1.5 aylık kendini temizlemeyi bilmiyor her yeri o mama kokuyo bastığı yerler kokuyor siliyorum geçmiyor lütfen yardım edin ne geçirir bu kokuyu

1 CEVAP

Yaş mamanın kokusunun neyle geçtiğini bilemem ama yaş mama vermek yerine laktozsuz süt, makarna, sucuk(pişmiş), haşlanmış patates, tavuk, et gibi şeyler ile besleyebilirsiniz kuru maması gelene kadar. Yaş mama vericekseniz yedikten sonra patilerini silin dicem ama bence pek fayda etmez onun yerine yaş mama yerine dediğim besinleri verin