Köpeğim Mavisin Dişi Çıktı Normalmi

Ponponmavis

Bugün oyun oynarken birde baktım Mavis'in dişi anne me gösterdim süt dişi heralde dedi bide Daha hiç bi aşısı yok çok endişeleniyorum lütfen yardım edin

11 CEVAP

Zynpks

Diş çikartmış olabilir ama aşılarını yaptırmalısınız sağlığı için çok önemli

Elifmuzeyyen

5 aylikken asilar yapilabiliyor ayrica asi fiyatlarini ogrenene kadae yaptirmayacak misiniz? Veterinere giderseniz anca ogrenebilirsiniz bunu

Simgeef

Dişlerinin çıkması ve dökülmesi oldukça normal. Bizim gibi onlar da ana dişlerini çıkarıyorlar belli bir yaştan sonra.

izmir_pet

en azindan parazit asisi bari yaptirabilir onun fiyati daha uygun olur. Veterinerlerle gorusmeniz gerekiyor her ilde ilcede degisebiliyor . evin icinde ozellikle kendiniz icinde riskli bu sekilde

Elifmuzeyyen

Dis cikartabiliyorlar ama kopeginiz cok da kucuk degil? Kac yasinda? Bir de asilari halen neden yok acaba? Bir an once yaptirmalisiniz

Ponponmavis

5 aylık ve aşılarının fiyatını bilmedeğim için

Ponponmavis

Anladım en kısa sürede yaptırıcam Teşekkür ederim

Ipekarzu

Aşılarının fiyatları çok fazla değildir genel olarak bütün aşılarının toplamı nerdeyse 500 TL ye denk geliyor. Tabi bu sadece ilk ücretleri. Tabi 500 TL vermenize gerek yok yavaş yavaşta yaptırabilirsiniz ama ilk aşılarını lütfen yaptırın önemli bir şey olmaz demeyin belki şimdi olmuyordur ama gelecekte ne olacağını bilemeyiz. Dişlerinin çıkması normal çünkü büyüyor.

Ponponmavis

Teşekkürler hepinize bilgileriniz için

onurhhn

Normal :) büyüyor çünkü

tarcinimm1

Diş çikartmış olabilir ama aşılarını yaptırmalısınız.