Sibirya Kurdu Köpeğim Var Ve Tüyleri Uzamıyor

Ipekarzu

Köpeğim 1 yaşında ve yazın tüylerini kestik bunalmasın diye normal bir şekilde uzadı ama abim tekrardan benim haberim olmadan tekrardan kesmiş tabi kesmesinin üstünden çok zaman geçti ama şimdi uzamıyor denecek kadar az uzadı bu konuda bir bilgisi olan var mı yani yapılabilecek bir şey var mı. Ve tüyleri eskisi gibi uzar mu???

1 CEVAP

buseter

Başbakanlık Bursu Başvurusu yaptım para yatsın bende sibirya kurdu alıp bakacağım. Ama eskidi kadar uzar diye biliyorum.