Kemirgen Alıcam Öneri

Anket

evet
(4 oy)
hayır
(5 oy)
Toplam (9 oy)

kemirgen almak istiyorum biriyle anlaştım ama bir sorun olur diye korkuyorum daha önce hiç hamster sahiplenen var mı ?

4 CEVAP

cakil19921

Bakımı kolay lakin ısısında az da olsun acıtıyor diyebilirim ve çabuk oluyorlar

NisaSayan

ben dah önceden 2 defa hamster sahiplendim yani bakımı zor değil sessiz sedasız tüy sorunu yok bi tek talaş temizliği biraz uğraştırıyo o kadar da olsun yani

izmir_pet

Eski bi soruymus ama yinede okuyanlar olursa diye yaziyim. Hamster bence cokkkkk tatli biseyyy:) eline bisey verdiginiz minicik elleriyle tuyup yiyo falan asiri guzel bisey:) bakimi da cok kolay. Sadece talasini surekli yenilemelisiniz. Birde kafesten cikardiginizda biseyler kemirebilir, gozetim altinda tutmak lazim. Birde kaybolursa bi gun cikmayabilir:)

batinaydogan1

Bende besledim bakımı kolay :) ama evin içinde gezdiğinde eşyaları kemirebiliyor :) bir de çift alırsanız ikisine aynı değeri göstermelisiniz aşırı kıskançlar neticesinde birbirlerini boğabiliyorlar :(