Kedimin Tüyleri Dökülüyor!!

Elifakilli

6 aylık dişi tekir kedimin kafasının üstündeki tüyler seyreliyor, daha önce orada az tüy olduğunu anlamıştım ama yavaş yavaş açıldığını düşünmemiştim. Fark ettik ki yavaş yavaş o kısımdaki tüyler azalıyor. Zamanla tüy dökeceğini böyle şeylerin normal olduğunu söyledi komşumuz, veterinere götüreceğim. Yine de götürmeden önce bilgisi olanlardam bilgi almak istedim. O bölgeyi kaşıdığı için dökülüyor olabilir mi? Ya da zamanla çıkacak kıdır o bölgedeki tüyler? Kulaklarının hemen altında gözlerinin üzerinde iki tarafta da oluyor dökülme. Fotoğraf çekmeye çalıştım pek durmadı ama.

4 CEVAP

Bilgeylmz

kedlerin o bolgesinde çok tüy olmaz zaten veterinerlik bir durum değil

burlo

kulak bölümü öyle oluyor. endişe etmenize gerek yok:)

berkanyyy

her kedinin o kısımları seyrek, bizim kedimizinde aynı şekilde. problem olduğunu düşünmüyorum

Elifakilli

Teşekkürler ama eskiden bu kadar açık değildi o kısım, şimdi çok fazla açıl duruyor