Hangi Kedi Maması ?

Bugday

Anket

N&D
(13 oy)
Royal Canin
(7 oy)
Orijen
(6 oy)
Brit Care
(2 oy)
Pro Plan
(4 oy)
Toplam (32 oy)

Merhabalar;
Kedim içün hangi mamanın iyi olacağı konusunda kararsız kaldım bir de size sormal istiyorum.

6 CEVAP

Feronia

Orijen varken diğerleri seçenek bile olamaz bence. N&D'nin de duruma göre biraz ihtimali olabilir ama diğerleri direkt çöp. Brit Care anca durumunuz iyi değilse önerilebilir belki. RC ve ProPlan hiçbir koşulda alınılması düşünülecek mamalar bile değiller zaten.

Alicveben

Orijen yada Royal canın çok ıyı ama pahalı gelirse profiline da olabilir

Mayis1

Orijen ve royal canin aynı kefeye asla konamaz. Rc, hills proplan pahalı ve çöp mamalar. Aralarında en iyisi orijen ama pahalı gelirse nd. Ucuz olucasa da matisse, profine

onurtemiz

En iyi mama Orijen'dir tartışmasız. Yeme garantili değil ama en iyisidir içerik olarak bu mamayı anketten çıkarın çok pahalı. Orijen den sonra Nd alabilirsiniz

beautifulcat

Orijen-N&D-BritCare sıralamam bu:)

onurtemiz

Anket çok yanlış olmuş. E