Evde Tek Basina Kontes

rumeysaass

Sehir disina cikicam ve kedimi birakabilecegim biri yok kendisini goturmem mumkun degil seyahat edince psikolojisi bozuluyo 8 gun boyunca evde birakicam icim hic rahat degil bir sorun olur mu

11 CEVAP

melikealgin

Komsunuz falan yok mu arada göz kulak olsa ? Kediler tek başına yaşayabilir ama 8 gun epey fazla

Eve her gün uğrayıp kumunu temizleyip mamasını suyunu verecek birini ayarlarsanız sorun olmaz bence. Elbette yalnız hissedecektir ama pekala 8 günü geçirebilir

Ama emanet edebileceğiniz bir aile bireyi veya arkadaşınız varsa en iyi seçenek o bence

rumeysaass

Eve evdekiler disinda birinin girmesi cok urkutuyo kendisini, eve girdiklerinde korkup yanlis bisey yapmalarindan korkuyorum

Stark

Bence iki kedi olması her zaman daha iyi. Tek kedi olunca aklınız onda kalıyor çünkü ciddi anlamda psikolojisi bozulabilir. Benim şuan 3 tane ve 1 hafta yalnız bıraktım ama anahtarımı da arkadaşa bıraktım kum ve mama sıkıntı olabilir diye. Evler için uygun kameralar var harekete duyarlı 160 yada 170 tl den başlıyor onu takıp telefondan takip edebilirsiniz. Hangi ildesiniz yakınsak geçici alabilirim?

rumeysaass

Kastamonuda yasiyorum

rumeysaass

Bir arkadasi olsun cok isterim ama alisma sureci beni korkutuyor

Zynpks

8 gün çok uzun bi süre zarfı 2 3 gün olsa sorun olmaz diye düşünüyorum ama 8 günden pek emin olamadim

Cldkgkcs

Neyle gidiceksiniz ? Kedinizin huyunu bilmiyorum ama benimki 8 gündr kafayı yiyebilir potansiyelde bi kedi

Alicveben

Kedi oteli bir seçenek olabilir ama çok güvenilir değil ama evde tek bırakmayın bence

rumeysaass

Haberdar etmek istedim 8 gun sonun da herhangi bir sorun yasanmadi cok fazla ozlemesi disinda