Kedim Gaz Çıkarmaya Başladı

-Poncik-

geçen hafta royal canin kitten yaş maması vermiştim fakat geçen hhaftadan beri gaz çıkarıyor bununla bir ilgisi varmıdır yoksa iç dış parazitinin bir yan etkisimidir

2 CEVAP

minnoskoss_123

Kediler nadiren de olsa gaz çıkarıyorlar zaten. Ama eğer sürekli çıkarıyorsa midesi bozulmuş olabilir. Royal Canin iyi bir mama markası olsa bile belkide kedinizin midesinin hassas olmasından da kaynaklanıyor olabilir.

Mayis1

Royal canin kötü bir marka. Hills ve proplan da yine pahalı ve kötü mamalardır