Köpek Üzerinde Gezen Böcekler

aykutyanic

Merhaba yeni köpek sahiplendim banyo yaptırdım fakat üzerinde 3 4 tane böcek geziyordu.1 tanesini yakaladım elimle ama zıpladı. Pire - kene midir yoksa başka bişey mi? Veterinere götürmelimiyim ?

5 CEVAP

melikealgin

Pirelenmiş.Pire damlası yaparlar gotururseniz

melikealgin

Pirelenmiş.Pire damlası yaparlar gotururseniz

Cldkgkcs

Dış parazitle birlikte diğer iç parazit ve rutin muayene tedavileri de olur varsa veterinere gitmelisiniz

ahmetaydinli

Veterinere götürüp dış parazit yaptırmalısınız dış parazit ile ilgili detayları doktorunuz vericektir : )

aykutyanic

Yardımlarınız için teşekkürler