Kedinin Sıvı Kusması

axmetmcl

Selamlar,

Benim pisicik bu sabah kapalı balkona gidip orada 1,5-2 saat vakit geçirdi (sabahın 4'ünde), ben uyurken saat 6 gibi kusma sesine uyandım.
Sizce üşüttüğü için mi kusmuştur? Sadece mamasının renginde açık kahverengi kustu.

4 CEVAP

beautifulcat

Muhtemelen ondan kaynaklıdır, ev kedileri çok çabuk etkileniyorlar. Bir daha tekrarlanırsa ve diğer belirtiler boy gösterirse - iştahsızlık, ishal, üst üste kusma, halsizlik- veterinere danışabilirsiniz bence

axmetmcl

teşekkürler, bende öyle tahmin ediyorum. sabahtan şu ana kadar her şey yolunda. oyun, iştah, temizlenme vs. maşallah kerataya

izmir_pet

benimki de kucukken cogu kez sabah 5lerde kusuyodu. Bazen sadece su cikariyodu. Usuyolar sanirim

axmetmcl

Eğer 1-2 haftada 1 kere kusuyorsa çok sorun etmemek lazım sanırım. Tabi kedinin huyunda suyunda bir değişiklik yoksa.