Van Kedilerine Irk Olarak Ülkemizde Sertifikasyon Veriliyor Mu?

EKOSE

Bir Van kedisini sahiplenmeyi düşünüyoruz. Kedimizin hakiki bir Van kedisi olmasını arzu ediyoruz.
Çünkü bilindiği üzere hayvanlarda ırk önemli. Van kedilerine özgü ırksal özellikleri üzerinde taşıması
ve gelecek nesillere melezleşmeden devam ettirilmesi önemli.
Bu bağlamda, sahiplendirme ilanlarındaki Van kedisi ırkları ne oranda güvenilir acaba?

2 CEVAP

Iremmia

Nerede yasıyorsunuz istanbuldaysanız 3.5 aylık van kedimi sahiplendirmek istiyorum. İyi bakabilecegk durumdaysanız ucretsiz verebilirim

Yumak96

Saf ırk olduğunu anlamak zor van ankara kırması çok kedi var ama rica ediyorum şu ırk olayına çok takmayın kırma olmaması isteğiniz i sağlık için anlarımda neyse...