Brit Care Mi Pro Plan Mı

MinelG

Mama almak istiyorum ama hangisi daha iyidir karar veremedim.Brit care tahılsız somonlu mu yoksa Pro Plan somonlu mu?

9 CEVAP

Feronia

ProPlan alacağınıza Bonacibo falan alın daha iyi. Market mamasından farkı yok. Tabii ki Brit Care daha iyi. Ama bence de Go! ikisinden de iyi.

Elaay

Biz proplan kullanıyoruz gayet memnunuz.

cihancemal

Merhaba, 2 kedimiz var, brit care denedik ama nedense yediremedik. Proplan markadan oldukça memnunuz. Değişiklik yapmak istediğimiz zaman royal canin ve felicia markayı dönüşümlü kullanıyoruz. Tüyleri ve üriner sistemleri korunuyor ve severek tüketiyorlar

Petcurean Go! Deneyin ikisinden de daha iyi

Ecerana

Ben de brit care mamaya yeni geçtim şuan için memnunuz benim kedim de çok seçiçi bn yemez diye korktuğumdan ücretsiz numune mama talebinde bulundum öylelikle aldım sizde öyle yapabilirsiniz

MinelG

Teşekkür ederim.Benim kedim de mama konusunda çok seçici.O zaman Pro Plan daha garanti gibi duruyor şu an :)

MinelG

Teşekkür ederim hemen bakacağım :)

minnoskoss_123

Proplan veya Petcurean alın. İkisi de ideal ve kalitelilerdir.

MinelG

Sanabelle hakkında bilginiz var mı peki?