Kediler Ve Dışarısı

Damlamiaaaa

Kafesle kedilerimi dışarı cıkarabilir miyim ? Stres olurlarmi sakin bir park var burda aksamlari hava alma niyeti ile ? Çünkü canları cok sıkılıyor fazla oyuncakları yok biliyorum onlar bunlari sorun etmiyor kagit parcasi kapak vs oynuyorlar bi zamandan sonra bıkıyorlar.

3 CEVAP

melikealgin

Bence alıştırma surekli isteyebilirler

Damlamiaaaa

Yok ya zaten kış geldi 1 2 kereligine

izmir_pet

ben hep cikariyorm tasima cantasi plastik sepet gibi olanla. Kucukten alismasi lazim. Sonra veterinerr bilr goturemiyosun yoksa. Bence arada cikarin sepetine alissin heryere goturebilirsin sonra rahatlikla. Benimki uysal zatrn kucagimda hergun sokaga cikariyorum gezidriyorum bakkala gidiyoruz falan :)