Biz Miamizin İrkini Ogrenmek İstiyoruz.longhair Diyen Var Chincllada Diyorlar

Bc3431

Merhaba kedimizin irkini ogrenmek istiyoruzda longhair diyen var chncill diyen var

9 CEVAP

sdfkllli

cnm benim kedime benziyor british scottisk kırması galiba

scotish iran kırması olabilirmi?

cakil19921

Chinclla daha çok benziyor

Alicveben

Cincilla bence

onurhhn

Kulak yapısı chincilla ya benzemiyor, chincilla değil bence dikkatli inceleyin longhair scottish-british demek daha yakın geldi bana bu resimden

IlkerrVmia

Iran kirmasi Gibi

Selma_

chinchilla değil göz yapısı ve yüz yapısı tamamen farklı, scottish-longhair bunlar

Alicveben

Nerden aldınız yada sahiplendiniz pet shop tan sa saten bilmen gerekmezmi (ki ben pet shoplara kesinlikle karsiyim)

minnoskoss_123

Tipi bana maine çöpün anımsattı ama değil