Komşumuz İran Kedisini Dışarı Atti

cakil19921

Kedi cins bir kedi o kişi neden diye sorduğumda işte ben bıktım tarzı şeyler söyledi tuvaleti vb şeylerden ilgilenmek istemiyorum dedi yani İran kedisi çok tatlı mecbur dışarda kalamaz diye aldım bu kedi bakımında ekstra kullanmam gereken birşey varmı bu kediye bakmış olan yada duyan varmı yani anlicaginiz heves için alınan sonra bir çöp gibi atılan canlardan yani böyle insanlara denecek birşey bulamıyorum

18 CEVAP

Cldkgkcs

Böyleleri aldığı gibi atar zaten anca

Cldkgkcs

Bir haftada kendi ne öğrenirmiş de o yavrudan birşeyler beklemiş de hemen sabrı taşıvermiş. Cidden deliriyorum bunlara yazıklar olsun

Cldkgkcs

He aynen dışarı atmak nedir ya gerçekten düşmanlık resmen. Sahiplendirmeye dahi sabrı kalmamış ne demek sokağa atmak

beautifulcat

Diğer kedilerden hiçbir farkı yok İran kedisi bakımının, herşey normal, tuvalet, su, mama. Ama solunum yönünden sıkıntı yaşıyorlar bazen, nefesine dikkat edebilirsiniz özellikle ilk zamanlarda. Bir de bakımsızsa güçlü vitaminler vererek toparlayabilirsiniz

Selma_

Gözleri çok akıyor şapşiklerin sürekli temizlenmesi lazım . tüylerininde aynı şekilde düzene ihtiyacı var.

ahmetaydinli

Sürekli sizdemi kalıcak

cakil19921

Suan bilmiyorum çok sevdim iki günde alıştım çok evde 5 kedi var onunla altı olucak bakalım bazı sağlık problemleri var iylesirse çok bakımsız kalmış bir kedi

Bc3431

Bence cok iyi yapmissiniz.nasil bir insanlik alip sikilinca sokaga atmak.sizi tebrik ederim

cakil19921

Birde attıkları can 3 aylık sahiplendiği bir hafta oldu olmadı insan nasıl yapıyor vicdanları yok

cakil19921

Sizde cins bir kedi bakıyorsunuz galiba bakımı zormu

Bc3431

Bakimi zor degil.tuvalet egitimi olduktan sonra sikinti yok.ama bizimkinin cinsini ogrenemedik longhair diolar ama

cakil19921

Bence longhair benzemiyor onun kullanımları dik diye biliyorum

Bc3431

Ya hadi bakmiycan niye atarsin sahiplendir

Bc3431

Ya hadi bakmiycan niye atarsin sahiplendir

cakil19921

Bende anlamadım zamanında benden istemişti lakin iyiii vermişim hayvan afedersiniz diski vardı tüylerinde temizlenmemiş birde cins kediler bildiğim kadarıyla hastalığa elverişli banyo yaptırmasını ayaklarını yıkadım tüylerini kestim makasla kedinin toplamadan yaptırmak istemedim