Kedimi Cok Seviyorum

Bc3431

Merhabalar.esimin israriyla 5 ay once bir kedi aldik...esim sahiplendirmek istiyor ama ben onu coook ama coook seviyorummm....ikimizde calisiyoruz aksama kadar evde tek kaliyor.bu kedi icin sikinti teskil edermi

7 CEVAP

Cldkgkcs

Evet birşey olmaz ciddi bi sorun yaratmaz ama eğer yavruysa tam ilgi istediği oyun oynayıp sosyalleşeceği hareketli dönemleri, gün boyu yalnızken yeterince uyuyup enerji depoluyordur muhtemelen iş dönüşü de sizden ilgi oyun bekliyordur, benim kızım öyle ilk işim onunla oynamak olsa dahi yetmiyor miyavlayarak isyan ediyor bir süre zilli. En azından akşamları genelde evde olan onun oyuncaklarıyla oynayıp vicdanınızı rahat hidssediyorsanız ki çok da seviyorsunuz, onu kaybetmeyin bence de :) ama fazlaca bir yalnızlık yaşıyorsa ben karşıyım açıkçası daha sosyal olabileceği bir ailede daha mutlu olabilir

cakil19921

Hyr etmez yemeğini koyarsaniz bol bol hiçbir sorun olmasa vermeyin emin olun gidicegi yer sizden iyi bakmicak

Bc3431

Ya esim istedi aldim.normalde kopeklere cok duskunum.kedide cok tatliymis ya

Ecerana

Kediniz yalnız kaldı diye üzülüyorsanız yanına bir arkadaş alabilirsiniz

Bc3431

Kimseye verememki onu cok seviyorum.esim kiskanio artik okadar bagliyim

izmir_pet

tabi yalniz illaki sıkılıyorlar. Ama emin olun baska bi eve gitmekten daha iyidir. Sahip degistirme cok kotu etkiliyorr

izmir_pet

onun uzuntusu yalniz kalmasindan daha kotu olcaktir