Köpek İçin Uygun Mama

ahmetaydinli

Anket

Pro plan small pupy
(1 oy)
Acana heritage junior yavru köpek maması
(1 oy)
N&D kuzu etli ve yaban mersin düşük tahıllı yavru köpek maması
(4 oy)
Royal Canin mini startet yavru köpek maması
(0 oy)
Royal canin XS yavru köpek maması
(0 oy)
Toplam (6 oy)

küçük ırk yavru köpek veya yetişkin köpek için mama tercihi yapmamız gerekiyor ben köpeğime Felicia small pupy kullanıyorum ama arkadaşımda köpek sahiplenicek ve durumu benden daha iyi olduğu ve daha az evcil hayvanı olduğu için almışken güzel bir mama alıyım biz çoğunu eledik ve bu mama markaları kaldı sizce hangisi daha iyi LÜTFEN TECRÜBESİ OLANLAR YARDIMCI OLSUN

1 CEVAP

N&D güzel içeriğe sahip kaliteli bir mama . Köpeğinizin tavuga alerjisi yoksa Acana da tercih edilebilir.