Evinde Köpeğine Kendisi Yemek Yapan Varmı Varsa Tarif Verebilir Mi?

emohsnglu

Yavru köpeklerde beslenme kendi mamanı hazırlama.

2 CEVAP

Yaklaşık 2 aydır kendim barf hazırlıyorum kıyma halinde sizinlede paylaşayım yapmak isteyen olursa evlatlarına ATOM vermiş olacaktır ;) .İçine ne koydugunuzu bileceksiniz.Yapıp 1 ay kullan bana teşekkür edersiniz.Tavuğa alerjisi olan köpekler için tavukları cıkartıp Balık ve kırmızı eti arttırabilirsiniz .

100 kg Tarifim

10 kg Dana/Kuzu Löp ET
10 kg Tavuk Boynu
10 kg Hindi Boynu
10 kg Tavuk göğsü
10 kg Tavuk kanat ucu
10 kg Hamsi
5 kg Dana Dil
3 kg Temiz Akciğer
2 kg Tavuk taşlık ve Yürek
5 kg (Dalak-Böbrek-Koç yumurtası)
5 kg Kirli İşkembe
5kg Sebze Püresi Suyu sıkılmış(Brokoli-Bal Kabağı-Ispanak-Havuç)
5 kg Elma
1kg Zeytinyağı
1 kg Elma Sirkesi
500 gr Bira mayası
500 gr Sarımsak
1 kg yumurta kabugu tozu
500 gr Zerdeçal
1kg Keçiboynuzu unu
5 kg Yulaf (Kilo alımını saglıklı sekilde isteyenler mutlaka bu tahılı eklisin Tahılların en babası)
250 gr Glutamine(Zorunlu değil)
Ekstra Multivitamin tabletleriniz varsa mixleyin(zorunlu değil)

NOT:EVLATLARINIZA VERECEĞİNİZ GRAMAJLARDA PKETLEMELERİ YAPTIKTAN SONRA 3-4 GÜN BUZLUKTA DONDURUP VERMEDEN BİR GÜN ÖNCE CIKARTIP ÇÖZDÜRÜP VERİNİZ

emohsnglu

Çok teşekkür ederim kesinlikle yapıcam ben verdiğiniz tarifin malzemelerini yarıya indirip yapsam yani 50 kg lık günde 2 öğün veriyorum şuan gramlık ayarlarım bende tekrar teşekkür ederim