Kedimin Ağzı

erdemrabia632

Kedimin ağzı ıslak kendini yalıyor ama daha önce böyle değildi

6 CEVAP

eltarcin

"Ağzı ıslak" kısmını pek anlayamadım. Ağzı tamda yaş mama yemiş gibi duruyor açıkçası :)
Kast ettiğiniz şey farklıysa daha detaylı bilgi verin lütfen. Çünkü fotoğraftan çokta net bir şey çıkarılamıyor.

aysegunerr

Soruyu değiştirerek sürekli soruyorsunuz. Amaç ne anlamadım önceki soruda cevap verdim özelden telefon numarası istediniz. Bu kedi sağlıklı durmuyor veteriner muayenesi şart!

melikealgin

Evet Ayşe hanım benden de istedi amac kedi mi degil mi anlamadım

izmir_pet

daha cok minik agzi islak diye bisey anlayamadim ama su falam iciyolar islanir yani

Cldkgkcs

Kedinizin parazitleri ve muayene için bi vet.e gitmelisiniz o sırada bi sorun isterseniz. Soruyu önceden de sormuştunuz çünkü burdan da net bi cevap çıkmadı

erdemrabia632

Pardon ama ne amacım olacak? Yolda ölmek üzere olan bir hayanı eve getiriyorum bakmak için sizde Burada soruma cevap verdiğiniz için bu konuda bilgilisiniz diye size mesaj olarak dönüt yaptım amacım sizden para istemek falan değil eğer Buraya getirmeye çalışıyorsanız lafı daha fazla Bilgi almaya çalışıyorum yanlış anlaşılma oldu sanırım buraya gelip ters bir Şekilde yazacağınız yerde mesajıma cevap verip aslını astarını öğrenebilirdiniz en azından farklı bir amacım olmadığını anlamış olurdunuz