Kedim Zehirlenmiş Olabilir Mi?

erdemrabia632

Kedimin ağzı yaştı bu sabah ve sararmıştı nee yapmam gerekiyor zehirlenmiş midir gerçi hareketlerinde de bir tuhaflık yok ama neden böyle olmuş olabilir

10 CEVAP

ursaminor

Veteriner nasıl bakamayacağını söyler? Ancak bu sokak kedisi deyip ücretsiz bakım talep ederseniz bu yanıtı alabilirsiniz. Hayır cevabının ardından parası neyse siz bakın vereceğiz deseydiniz paşa paşa bakarlardı. Bir bebek var elinizde. Kedi deyip geçmeyin, sonuçta bebek; ne kendini korumayı biliyor ne de hayatı. O minik bir canlı ve sorumluluğu şu anda size ait. Durumu da iyi gözükmüyor. Derhal bakım yapılması gerekiyor. Bence en doğru adımı atmanız şart.

aysegunerr

Kustu mu? Bir şey yemeye çalışırken her yerine bulaştırmış da olabilir. Bence kediniz sağlıklı durmuyor. Burunundakiler leke mi? Patileride temiz değil sanırım.

Sahsimuhterem

Sağlıklı değil veterinere götürün.

melikealgin

Kediniz ne kadarlık ? Tuvaletine bassa da kendini muhakkak temizlrmesi gerek.Agzındaki leke de kusuga benziyo yedigi bi sey dokunmus olabilir

erdemrabia632

Hayır kusmadı ben yolda bulmuştum kediyi veterinere götürdüm bakamayacakalarını söylediler bencr tuvaletini yaptığı alan küçük yaptığı kakasına da basıyor olabilir değil mi

Cldkgkcs

Bakamayacaklarını mı söylediler ? Balkon gibi bi yerde kalıyor galiba bir su kabı falan var mı ağzını öyle kirletebileceği ? Burnundakiler de rahatsızlıktan oluşmuş lekeler gibi

erdemrabia632

yolda bulduğumda da öyleydi burnu temizledim ancak bu kadar geçti

Zynpkck

Tekrar veterinere götürün burnundaki şey kir gibi durmuyo ayrıca ağzını koklayarak kusup kusmadığını anlıyabilirsiniz hangi mamayı kullanıyosunuz biraz zayıf gibi

Alicveben

Kesinlikle bir vet. e götürün

beautifulcat

Belediye veterinerlerine de götürmeyi denediniz mi? Onlar bakmak zorunda. Gerçi hepsi bakmak zorunda ama belediyede olunca daha ciddiye alıyorlar. Ciddi bir bakım gerekiyor çünkü.