Kedimin Hasta Olup Olmadığını Nasıl Anlarım

erdemrabia632

hasta kediler ne yapmaz yani nasıl bir davranış sergilerler beni bilgilendirebilir mi

5 CEVAP

aysegunerr

Veterinere götürmeniz en doğrusu. Burdan biz ne dersek diyelim doğru olmaz. Hasta olmasından şüpheleniyorsanız ihmal etmeyin. Önceki sorunuzda fotoğraf atmışsınız zaten sağlıklı durmuyor. Sanırım balkonda bakıyorsunuz (önceki sorunuzdaki fotoğraftan çıkardım bu sonucu) soğuktan hasta olmuş olabilir. Ne yapılması gerektiğini hasta olup olmadığını veteriner söyleyecektir.

Alicveben

Hasta derken? Nasıl bir hastalık anlayamadım eğer boğaz enfeksiyonu gibi gelir gider bir hastalıksaat kolay kolay belli olmaz daha farklıysa bilemem kedim hiç öyle bir hastalığa yakalanmadı

Stark

eski haline oranla durgun olur,sürekli uyur ve oyun oynamaz. soğuk algınlığı vs var ise burnu akar,hapşırır. Yani benimkilerde durum bu oluyor.

erdemrabia632

Ya oyun oynuyor yemek yiyor suda içiyoru burnu da çok az sulu gibi akmış olabilir peki be yapmam gerekiyor

Stark

kaç aylık yada kaç yaşında.