Furminator Tarak

Busra_12

Merhaba kedime furminator tarak almaya karar verdim ama hangi boyunu almam gerekiyor bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim . Kedim kırma van kedisi tüyleri uzun sayılır
https://www.***********.com/furminator-short-hair-kisa-tuylu-kedi-taragi-s-p-HBV000007LIOH?magaza=Pet%20expres kısa tüylüler için olanı
https://www.***********.com/furminator-uzun-tuylu-kediler-icin-tuy-toplayici-small-p-PTEVCLA01049?magaza=Pet%20expres uzun tüylüler için olanı

5 CEVAP

Stark

merhaba ben 4-5 cm olanından aldım çok memnunum. çok uyguna aldım ve sorun yaşamyorum

Alicveben

İlk bastaki fotoğraf ne? Bu arada o sitede aşırı pahalı ben vet. den 40 tl ye aldım ama farklı özellikleri varsa bilemem ama uzun tüyler ıcın olanı alın bana kalırsa kendiniz daha rahat eder

Selma_

bende petlebiden 100 liraya almıştım uzun tüylü kediler için olanını şuanda 135 lira civarı bir fiyatı var ben gayet memnun kaldım . fakat pek kısa tüylü olanını önermem british olan kedim inatla taratmadı kendini onla . Şahsen şu zamana göre fiyatını oldukça yüksek buluyorum , sonuçta bu parayı karşılayabilen var gücü yetmeyen var , besin takviyesi vitaminler standart eldiven tarak falan işleri yeterince sağlamlastırıyor . 2 haftada 1 kullanıyorum furminatoru çünkü hergun sıksık kullanabileceğim bir tarak değil . Ama siz yok ben istiyorum diyorsanız uzun tüylüler için olanı daha iyi :)

Busra_12

ilk baştaki fotoğraf kısırlaştırıldığı gün çekildi tüylerinin uzunluğu belli olsun diye koydum. teşekkürler

Busra_12

@alicveben sizin aldığınız orjinal mi ? çünkü orjinali hiç bir yerde 100tl nin altında değil