Kedim Arabanın Altından Motor Yağı Olmuş Ona Zarar Vermeden Nasıl Çıkarırım.

Staticbilge

Şampuan ile yıkadım çıkmadı.Balkondan dışarı çıkıp arabanın altına girdi. Motor yağı olmuş. Kulağı sırtı ve başı. Önerilerinizi bekliyorum.

6 CEVAP

Mayis1

bizimkiler de gidip motor yağı dökülen yere yatmıştı ben sadece suyla o bölgeyi temizlemiştim. Kedilere özel şampuanımız yoktu ve 2 tane kediye banyo yaptırıp ne kendime ne de onlara eziyet etmek istemedim. Kedilere özel şampuan varsa bir daha yıkayın çıkması gerekiyor.

cakil19921

Şöyle birkaç yıkamaya geçer

Sahsimuhterem

Kediniz ev kedisi ise dışarı çıkarmayın ya bulaşıcı bir hastalık kapar(fib fev fıv) yada trafık kazası geçirip ölür.

Mayis1

Hemen en kötü ihtimalleri düşünmüşsünüz belki büyük bir bahçeleri var ve kedi bakmaya uygun, tehlikeli bir şey yok. Direkt çıkarmayın ölebilir diyorsunuz.

dilekz

zeytin yağı benim bulduğum en etkili çözüm. Yağ bulaşan bölgeleri ovaladıktan sonra suya hiç bulaştırmadan direk şampuanla tekrar köpürtmeye çalışın. Köpürmüyor pek ama beyaz beyaz oluyor. Sonra suyla yıkayabilirsiniz.

Staticbilge

İyi kötü tüm yorumlarınızaTeşekkürler beyaz olduğu için çok çabuk geçmiyor.Havalar güzel olduğu için Balkondaydı ordan atladı.Şuan evin içinde bikere yıkadım çıkmadı. O yüzden size sordum.Zeytinyağıni denicem.