Kedim İshal?

misspan

Yaklaşık üç aylık bir yavru buldum ve eve aldım. Önce kabızdı, sonra zeytinyağı verdim günde bir çay kaşığı, bu sefer ishal oldu. Veterinere götürdüm parazit aşıları yapıldı tavuk haşlayın dediler, tavuk haşlamaya başladım bayıla bayıla yedi, **Şimdi ise 25 saattir tuvaletini yapmıyor, karnı davul gibi. **Kum kabına gidiyor, sonra vazgeçiyor. Biraz daha mı beklemeliyim? 25 saat çok mu erken? Bir de kuru mama veriyorum.

2 CEVAP

izmir_pet

cok bilgim yok yanlis bisey soylemek istemem yok ama 3haftalik kediyse eger surekli veriyorsaniz ozellikle tavuk ve kuru mama verilir mi supheliyim

izmir_pet

bence sindiremez kuru seyler diye dusunuyorum