Samsun'da Veteriner?

2 veteriner değiştirdik ikisinin de emeği var haklarını yemek istemem ama ben gözlerim kapalı güvenebileceğim bir veteriner istiyorum. Kendi evladıymış gibi ilgilenen profesyonel bir veteriner hekim bilen var mı Samsun'da? Gerçekten çok ihtiyacımız var, cevaplarınızı bekliyoruz teşekkürler şimdiden.

2 CEVAP

Elifmuzeyyen

Bir sahiplendirme platformunda samsundaki akademi klinik mi ismini tam hatirlayamiyorum varmis. Hep oraya gonderiyoruz cok iyi falan demisti her vaka icin yeterli bilgi ve deneyime sahip veterinerler varmis. Bi arastirin isterseniz ismini dogru biliyorumdur umarim

Teşekkür ederim araştıracağım hemen