Kedi Dışkısı

sydaglsen

4 aylık yavru kedimde Bu sabah farkettim dışkısı hafif cıvık ne katı ne sıvı bilmiyorum anlatabildim mi onun arası bir şey :) kedimde de bi halsizlik ve ya hastalık belirtisi yok her zamanki gibi koşturuyor evin içinde oyun oynuyor öyle bir sorun var mıdır ??

3 CEVAP

izmir_pet

Benim kedim de yavruyken oyleydi. Farkli mamalar denedim yarari olmadi. Biraz buyudugunde suan duzeldi. Cok bilgim ama benimkide boyleydi normal olabilir brlki

izmir_pet

Benim kedim de yavruyken oyleydi. Farkli mamalar denedim yarari olmadi. Biraz buyudugunde suan duzeldi. Cok bilgim ama benimkide boyleydi normal olabilir brlki

bskkrky

Biz de öyleydik veterinere götürdüm antibiyotik tedavisi uygulandı ve düzeldi