Kedim

Bc3431

Kedimin kumunu nezaman temizlemeye gitsem kosuyor kuma tuvaletini yapiyor sonra cikiyor.sizce sebebi nedir?

4 CEVAP

aysegunerr

Benimki de öyle :D Gıcıklığına yapıyor gibi ne zaman olursa olsun benim kumu temizledigimi gördüğünde koşa koşa gelip tuvaletini yapıyor. Uzun uzun kumla oynuyor birde. Ben de anlamadım :D

izmir_pet

benimki de ayni. Temizlerken bana bakarak yapiyo hep. Demekki ayni kaderi paylasiyoruzz

Ecerana

Ufff benim ki de aynı herhalde hazır temizlemişken şunu da yapıyım da bunu da çöpe at der gibi koşa koşa gelip hayran gibi nasıl temizlediğime bakıp daha sonra oturup tuvaletini yapıyor :D

izmir_pet

Kedileri anlamak zor .d