Köpeğim Küçük Mü ?

Bysetterlin

Anket

Normal
(8 oy)
Küçük
(1 oy)
Toplam (9 oy)

Köpeim lady 5 aylık olmak üzere ama sanki yaşıtlarına göre küçük ilk defa bi Setter besliyorum küçükse ne yapmalıyım ? Görüşleriniz benim için önemli teşekkürler

7 CEVAP

cdogali

Veterinerinize sorarsanız oylamadan daha doğru bir bilgiye ulaşırsınız. Eminim.

Bysetterlin

@guineapigala 5 aylık olucak 6 kasım da

minnoskoss_123

Normal bir köpeğin boyunda gibi gözüküyor. Tam bir şey söyleyemem çünkü fotoğraftaki ile gerçekteki ile çok fark olabilir. Ama fotoğraftanormal gözüküyor. Ama sen yine de şüphelenirsen veterinere götürebilirsin.

guineapigela

Birde Kac yasinda acaba

minnoskoss_123

Şimdiden Doğum günü kutlu olsun bu arada:)

guineapigela

Cinsine gore normal gozukuyor

Bysetterlin

Teşekkür ederim