Acıııl

Kedim bu sabah 4 katan Asaği toprağa atlamış evde yok Her yerde aradım yok evin arka tarafına baktım asaada saklanıyor komsular felan arıyoruz buldum sesime cıktı korkmustu kucağıma atladı eve geldik banyo yaptık yemek yedi su içti 5 6 saat oradaydı yuruyor da kosturuyor da Bı sorun yok gıbı gozukuyor sadece cok uyuyor hıc uyumamıs herhalde nabıyım veternure cok para istiyor maasım almama 3 gun var yardım edın

4 CEVAP

NisaYazici

Devlet veterinerleri ücretsiz bakıyorlar.Her ilçenin veterineri var zaten, yarın götürün derim çünkü beklemeye gelmez Allah korusun...

izmir_pet

bazilari bakmiyor. Bizim belediye veterineri var sahipli diye bakmiyor bile. Benim kedimde 3.kattan dusmustu sadece cok korktugundan bikac gun uyuyor ama biyerinde birsey yoksa sorun yoktur muhtemelen. Tabi kontrol ettirebilirsiniz de. Benimkindr sorun olmadi

izmir_pet

bi anlik dalginlik oluyor ama cok dikkat etmek gerekiyor ust katlarda

Ya ben dis parazit dun yaptırdım olurlermı