Annesi Ölmüs 2Aylik Bebek :(

izmir_pet

soru dgl ama bi tanidigimda iki aylik bi yavrucuk var annesi malesef olmus. İlan da verdim ama sahiplendiremedik. İzmirde sahiplrnecek kimse varmi acaba..

3 CEVAP

nao

Ben Tekirdağ'dayım yardımcı olamayacağım ama en azından başlığı yukarı taşımış olayım. Çok da tatlı minik, umarım kısa zamanda sevgi dolu sıcak bir yuvası olur.

izmir_pet

Cok tesekkur ederim yaa insallah. Ben alirdim ama bi tane kendi kedim var iki kardes buldum dayanamadim balkomda bakmaya basladim onlari da 4-5ay once. Cok kucucuk aclardi birinin gozleri gormuyodu kor kaldi. İki kusum kopegim var. O yuzden insallah sahiplrnen cikar

izmir_pet

bu arada o iki kardes simsiyah cok tatlislar ayni sizin krdinize benziyolar :)