Reflor Nasil Kullanilir

Zeus1616

3 aylik yavru kediye ishal icin Reflor verdi veteriner 1 subardagi kaynamis suya 1 saşe koyun yavas yavas icirin dedi ama Ne kadar sure icecek gecene kadar mi yoksa 1 şaşeden fazlasi zararli olurmu

4 CEVAP

Zeus1616

Tesekkur ederim ilginize ben bardakla cogaltmak yerine dediginiz gibi yapicam Yoksa bütün gun arkasindan kosturuyorum biraz daha icmesi icin Sizin yontem daha basitmis

Sahsimuhterem

Refloru toz olarak alırsanız sulandırarak saşe olarak alırsanızda yine kısmen su ekliyip şırınga ile ağzına gün içince iki kez sıkabilirsiniz reflor yazması ilginç nbl gold daha iyi bir probiyotikdir bunların fazlası zarar vermez korkmayın en fazla kusabilir ama zaten kediler sık kusan canlılar doğalarında bu var.
Ben şırıngayla ağızlarına sıkıyorum günde ikikez ishal olurlarsa tabi ishal mikrobikse bir faydası olmaz.

Zeus1616

Bu arada mikrobik degilmis sadece besin kaynakli dedi Ek olarak evde yaptigim kemik suyu pirinc patates puresini kesip sadece kuru mama vermemi soyledi Bi sure sadece kuru mama devam edicez bakalim

Merhaba benim kedimde tekir pawmas isimli bir mama kullanıyorum kedimin enerjisi yerinde iştahı yerinde kilo kaybımızda yok günde iki kez dışkı yapıyor ama cıvık bu neden olur